bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel

Urmatoarele piese bara torsiune sunt pentru masina

Brand masina
Model
Tip
▷▷▷ Piese Auto OnlineFORD FORD C MAX FORD C MAX 1 8 Flexifuelbara torsiune
Detalii generale despre
FORD C MAX 1 8 Flexifuel

logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 915298
EAN: 40 11442 05434 2
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Lungime: 298 mm
bara torsiune

LEMFÖRDER bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 29499 01
EAN: 40 47437 09909 8
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti
bara stabilizatoare
Lung.Int.: 298,1 mm

LEMFÖRDER bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 29499 01
EAN: 40 47437 09909 8
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti
bara stabilizatoare
Lung.Int.: 298,1 mm

LEMFÖRDER bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 32010 01
EAN: 40 47437 32186 1
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: puntea spate
Parte montare: pe ambele parti
Lungime: 100 mm
Dimensiune filet: M10x1,25 mm
bara stabilizatoare

LEMFÖRDER bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 32010 01
EAN: 40 47437 32186 1
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: puntea spate
Parte montare: pe ambele parti
Lungime: 100 mm
Dimensiune filet: M10x1,25 mm
bara stabilizatoare

MONROE bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo MONROE
MONROE
Nr art: L10611
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
pâna în AM: 09/2010 mm
Parte montare: Axa spate ambele parti
per osie: 2 mm
bara torsiune

MONROE bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo MONROE
MONROE
Nr art: L16613
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
pâna în AM: 09/2010 mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
bara torsiune


logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 042507B
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: punte fata
Lungime: 298 mm
Masa: 0,53 mm
Dimensiune filet: M10 x 1,5 mm mm
bara stabilizatoare


logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QLS3389S
EAN: 50 50438 05139 1
Premium Kit+ Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: bara torsiune
cu material de prindere


logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QLS3390S
EAN: 50 50438 05138 4
Premium Kit+ Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: bara torsiune
cu material de prindere

BORG & BECK bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BDL6631
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
incepand cu an fabricatie: 03/2007 mm
Parte montare: bara torsiune

BORG & BECK bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BDL6631
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
incepand cu an fabricatie: 03/2007 mm
Parte montare: bara torsiune

DELPHI bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TC1418
EAN: 50 12759 35229 8
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Parte montare: Parte montare: punte fata
Dimensiune filet: M10x1.5 mm
bara torsiune

DELPHI bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TC1419
EAN: 50 12759 35230 4
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Parte montare: Parte montare: puntea spate
Dimensiune filet: M10x1.5 mm
bara torsiune


logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 22408
EAN: 40 27816 22408 2
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 298 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M 10 x 1,5 mm
bara torsiune


logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 27299
EAN: 40 27816 27299 1
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: Axa spate ambele parti
Lungime: 76,5 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M 10 x 1,5 mm
bara torsiune


logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 24211
EAN: 40 27816 24211 6
Brat/bieleta, suspensie roata
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: Axa spate ambele parti
Parte montare: partea de jos
nr.buc. necesare: 2 mm
tabla de otel
bieleta


logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 30000
EAN: 40 27816 30000 7
Brat/bieleta, suspensie roata
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: Axa spate ambele parti
Parte montare: partea de jos
nr.buc. necesare: 2 mm
bieleta

TRISCAN bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 10611
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
pâna în AM: 09/2010 mm
Parte montare: Axa spate ambele parti
per osie: 2 mm
bara torsiune

TRISCAN bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 16613
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
pâna în AM: 09/2010 mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
bara torsiune


logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G7-1079
EAN: 40 31185 06266 4
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: punte fata
bara torsiune

MAPCO bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 59664HPS
EAN: 40 43605 40494 7
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 298 mm
bara torsiune
Indicatie producator: HPS-Produkt mm


logo MOOG
MOOG
Nr art: FD-LS-3662
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Axa spate ambele parti
Lungime: 76 mm
bara torsiune

MOOG bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo MOOG
MOOG
Nr art: FD-LS-3667
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 298 mm
bara torsiune


logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 716 060 0014/HD
EAN: 40 40074 50108 5
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 298 mm
varianta HD: Dimensiune filet 1: M10x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M10x1,5 mm


logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 716 060 0015
EAN: 40 40074 35936 5
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Axa spate stanga
Parte montare: Axa spate dreapta
Lungime: 73,5 mm
Dimensiune filet 1: M10x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M10x1,5 mm


logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 716 035 0005
EAN: 40 40074 45876 1
Brat/bieleta, suspensie roata
Parte montare: Axa spate stanga
Parte montare: Axa spate dreapta
Parte montare: partea de jos
Lungime: 280 mm
tabla de otel
cu bucsa de cauciuc


logo VAICO
VAICO
Nr art: V25-0372
EAN: 40 46001 47935 9
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: puntea spate
bara torsiune

VAICO bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo VAICO
VAICO
Nr art: V25-9551
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: punte fata
Lungime: 298 mm
bara torsiune

KAMOKA bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo KAMOKA
KAMOKA
Nr art: 9967760
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: bara torsiune
cu acceasorii

A.B.S. bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo A.B.S.
A.B.S.
Nr art: 260413
EAN: 87 17109 37423 0
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
incepand cu an fabricatie: 04/2007 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: bara torsiune

A.B.S. bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo A.B.S.
A.B.S.
Nr art: 260422
EAN: 87 17109 37593 0
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
incepand cu an fabricatie: 04/2007 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: bara torsiune

TRW bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo TRW
TRW
Nr art: JTS490
EAN: 33 22937 51232 4
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: bara torsiune
cu acceasorii


logo SWAG
SWAG
Nr art: 50 92 2408
EAN: 40 44688 53677 8
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 298 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M 10 x 1,5 mm
bara torsiune


logo SWAG
SWAG
Nr art: 50 92 7299
EAN: 40 44688 53365 4
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: Axa spate ambele parti
Lungime: 76,5 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M 10 x 1,5 mm
bara torsiune


logo SWAG
SWAG
Nr art: 50 92 4211
EAN: 40 44688 53766 9
Brat/bieleta, suspensie roata
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: Axa spate ambele parti
Parte montare: partea de jos
Lungime: 280 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
bieleta


logo SWAG
SWAG
Nr art: 50 93 0000
EAN: 40 44688 64580 7
Brat/bieleta, suspensie roata
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: Axa spate ambele parti
Parte montare: partea de jos
nr.buc. necesare: 2 mm
bieleta


logo FLENNOR
FLENNOR
Nr art: FL0968-H
EAN: 40 30434 14461 8
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: punte fata
Lungime: 298 mm
Masa: 0.530 mm
Dimensiune filet: M10 x 1,5 mm mm
bara torsiune

MGA bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo MGA
MGA
Nr art: SA5241
EAN: 33 29581 24420 5
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Lungime: 325 mm
D1: 10 mm
D2: 10 mm
biela

MGA bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo MGA
MGA
Nr art: SA5242
EAN: 33 29581 24421 2
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Lungime: 120 mm
D1: 10 mm
D2: 10 mm
biela

SASIC bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo SASIC
SASIC
Nr art: 2306024
EAN: 36 60872 39247 3
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
pt. nr. OE: 8623576 mm
Parte montare: punte fata

SASIC bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo SASIC
SASIC
Nr art: 2306030
EAN: 36 60872 39252 7
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
pt. nr. OE: 1469208 mm
Parte montare: puntea spate

SASIC bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo SASIC
SASIC
Nr art: 2306031
EAN: 36 60872 39253 4
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
pt. nr. OE: 1500682 mm
Parte montare: puntea spate


logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS4072
EAN: 50 27049 22295 3
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: bara torsiune


logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS4073
EAN: 50 27049 22296 0
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Parte montare: bara torsiune

KAGER bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo KAGER
KAGER
Nr art: 85-0165
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: stanga
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 298 mm
bara torsiune


logo TOPRAN
TOPRAN
Nr art: 302 214
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
pt. nr. OE: 3M513B438AB mm
Parte montare: exterior
bara torsiune


logo TOPRAN
TOPRAN
Nr art: 302 217
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
pt. nr. OE: 1 310 333 mm
Parte montare: exterior
bara torsiune


logo ORIGINAL IMPERIUM
ORIGINAL IMPERIUM
Nr art: 37068
EAN: 80 33989 22035 2
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: 1,8 L mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 298 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M 10 x 1,5 mm
bara torsiune
Masa: 300 mm

RTS bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo RTS
RTS
Nr art: 97-98008
EAN: 84 35130 33054 3
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 298 mm
Masa: 0,390 mm
pt. brat cuplare
Filet exterior 2: M10x1,5 mm


logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 72-1451
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: 2,0 L mm
Parte montare: Axa spate stanga
Parte montare: Axa spate dreapta

FIRST LINE bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FDL6631
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
incepand cu an fabricatie: 03/2007 mm
Parte montare: bara torsiune

FIRST LINE bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FDL6631
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
incepand cu an fabricatie: 03/2007 mm
Parte montare: bara torsiune


logo DITAS
DITAS
Nr art: DSR1034
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: * 1,8 L * mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 298 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M10x1,5 mm
bara torsiune


logo DITAS
DITAS
Nr art: DSR1051
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: * 1,8 L * mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 298 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M10x1,5 mm
bara torsiune

FRAP bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo FRAP
FRAP
Nr art: 1876
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: Parte montare: punte fata
bara torsiune


logo BSG
BSG
Nr art: BSG 30-310-029
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: * 1.8 L * mm
Parte montare: Axa spate ambele parti
Lungime: 76,5 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M10x1,5 mm
bara torsiune


logo BSG
BSG
Nr art: BSG 30-310-032
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Parte montare: bara torsiune
cu acceasorii


logo BSG
BSG
Nr art: BSG 30-700-210
Brat/bieleta, suspensie roata
Cod motor: * 1.8 L * mm
Parte montare: axa spate jos
Parte montare: pe ambele parti
nr.buc. necesare: 2 mm
tabla de otel
bieleta


logo YAMATO
YAMATO
Nr art: J63038
Brat/bieleta suspensie, stabilizator
Cod motor: 2,0 L mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 298 mm
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M 10 x 1,5 mm
bara torsiune

METZGER bara torsiune FORD C MAX 1 8 Flexifuel
logo METZGER
METZGER
Nr art: 53020309
EAN: 42 50032 44101 2
Brat/bieleta, suspensie roata
Parte montare: Axa spate dreapta
Parte montare: Axa spate stanga
bieleta