Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0

Urmatoarele piese Piese bielete directie sunt pentru masina

Brand masina
Model
Tip
▷▷▷ Piese Auto OnlineVW VW TRANSPORTER Mk IV platou / sasiu (70XD) VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0Piese bielete directie
Detalii generale despre
VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 44834
EAN: 87 17400 43820 4
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002-792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199-999 mm
Parte montare: punte fata
Lungime: 391,5 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 44834
EAN: 87 17400 43820 4
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: punte fata
Lungime: 391,5 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 44835
EAN: 87 17401 43821 0
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002-792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199-999 mm
Parte montare: fata
Lungime: 392 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 44835
EAN: 87 17401 43821 0
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: fata
Lungime: 392 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 44835
EAN: 87 17401 43821 0
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200-000 -> mm
Parte montare: fata
Lungime: 392 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

▷▷▷ Cap de bara
SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 44830
EAN: 87 17013 06263 6
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 85 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 12,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 44831
EAN: 87 17013 06264 3
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 85 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 12,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 44832
EAN: 87 17013 06265 0
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 86 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 14,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 44833
EAN: 87 17013 06266 7
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 86 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 14,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 45756
EAN: 87 17013 07154 6
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200-000 -> mm
Parte montare: stanga
Spirala conica: 1/5 mm
Lungime: 88 mm
Dimensiune filet: FM16x1.5R mm
Dimensiune conus: 14,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 45765
EAN: 87 17013 07163 8
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200-000 -> mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Spirala conica: 1/5 mm
Lungime: 88 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 15 mm

▷▷▷ Cap de bara
SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 51458
EAN: 87 17013 07951 1
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002-792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199-999 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Spirala conica: 1/5 mm
Lungime: 86 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm

▷▷▷ Cap de bara
SPIDAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SPIDAN
SPIDAN
Nr art: 51459
EAN: 87 17013 07952 8
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002-792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199-999 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Spirala conica: 1/5 mm
Lungime: 86 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm

RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 915482
EAN: 40 11442 58225 8
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70...T...199000 mm
Parte montare: Lungime: 300 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 A mm
Dimensiune filet 2: M14x1,5 A mm

RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 915483
EAN: 40 11442 58226 5
Articulatie axiala, cap de bara
sau: Pâna la nr.sas.: 70...T...199000 mm
Pâna la nr.sas.: 70...T...199000 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare:

RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 925484
EAN: 40 11442 59037 6
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70...T...200001 mm
Pâna la nr.sas.: 70...4...099000 mm
Parte montare: Parte montare: Lungime: 295 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 A mm
Dimensiune filet 2: M14x1,5 A mm

▷▷▷ Cap de bara
RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 915478
EAN: 40 11442 58221 0
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70...M...096448 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 12,7 mm
Dimensiune conus: 14,4 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M12x1,5 A mm

▷▷▷ Cap de bara
RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 915479
EAN: 40 11442 58222 7
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70...M...096448 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 12,7 mm
Dimensiune conus: 14,4 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M12x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 915480
EAN: 40 11442 58223 4
Cap de bara
De la nr.sas.: 70...M...096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70...S...002791 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 14,7 mm
Dimensiune conus: 16,1 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M12x1,5 A mm

▷▷▷ Cap de bara
RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 915481
EAN: 40 11442 58224 1
Cap de bara
De la nr.sas.: 70...M...096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70...S...002791 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 14,7 mm
Dimensiune conus: 16,1 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M12x1,5 A mm

▷▷▷ Cap de bara
RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 925482
EAN: 40 11442 59035 2
Cap de bara
De la nr.sas.: 70...S...002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70...T...199000 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 14,7 mm
Dimensiune conus: 18,1 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M12x1,5 A mm

▷▷▷ Cap de bara
RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 925483
EAN: 40 11442 59036 9
Cap de bara
De la nr.sas.: 70...S...002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70...T...199000 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 14,7 mm
Dimensiune conus: 18,1 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M12x1,5 A mm

▷▷▷ Cap de bara
RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 925486
EAN: 40 11442 59529 6
Cap de bara
De la nr.sas.: 70...T...200001 mm
Pâna la nr.sas.: 70...4...099000 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 14,7 mm
Dimensiune conus: 18,1 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M12x1,5 A mm

▷▷▷ Cap de bara
RUVILLE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RUVILLE
RUVILLE
Nr art: 925487
EAN: 40 11442 59530 2
Cap de bara
De la nr.sas.: 70...T...200001 mm
Pâna la nr.sas.: 70...4...099000 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 14,7 mm
Dimensiune conus: 18,1 mm
Dimensiune filet 1: M16x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M12x1,5 A mm

LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10285 02
EAN: 40 47437 00619 5
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
pt. nr. OE: 025 390 091/092 617 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti
Parte montare: interior
Lungime: 276 mm
Dimensiune filet: M14x1,5 mm
cu filet pe dreapta

LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10285 02
EAN: 40 47437 00619 5
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
pt. nr. OE: 025 390 091/092 617 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti
Parte montare: interior
Lungime: 276 mm
Dimensiune filet: M14x1,5 mm
cu filet pe dreapta

LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 13770 02
EAN: 40 47437 01859 4
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
pt. nr. OE: 025 390 090/093 617 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti
Parte montare: interior
cu filet pe dreapta

LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 13770 02
EAN: 40 47437 01859 4
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
pt. nr. OE: 025 390 090/093 617 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti
Parte montare: interior
cu filet pe dreapta

LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 22307 01
EAN: 40 47437 05954 2
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
pt. nr. OE: 025 390 123 617 LH mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti
Lungime: 271 mm

LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 22307 01
EAN: 40 47437 05954 2
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
pt. nr. OE: 025 390 123 617 LH mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti
Lungime: 271 mm

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10274 02
EAN: 40 47437 00630 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10274 02
EAN: 40 47437 00630 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10275 02
EAN: 40 47437 00629 4
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10275 02
EAN: 40 47437 00629 4
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10284 01
EAN: 40 47437 00620 1
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10284 01
EAN: 40 47437 00620 1
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10286 01
EAN: 40 47437 00618 8
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 10286 01
EAN: 40 47437 00618 8
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 13794 02
EAN: 40 47437 01844 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 13794 02
EAN: 40 47437 01844 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 14549 02
EAN: 40 47437 03074 9
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 14549 02
EAN: 40 47437 03074 9
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 17674 02
EAN: 40 47437 03517 1
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta
cu acceasorii

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 17674 02
EAN: 40 47437 03517 1
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta
cu acceasorii

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 17675 02
EAN: 40 47437 03516 4
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta
cu acceasorii

▷▷▷ Cap de bara
LEMFÖRDER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo LEMFÖRDER
LEMFÖRDER
Nr art: 17675 02
EAN: 40 47437 03516 4
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta
cu acceasorii

MONROE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MONROE
MONROE
Nr art: L29209
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 S 200 000 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: interior

MONROE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MONROE
MONROE
Nr art: L29210
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 S 200 000 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: interior

MONROE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MONROE
MONROE
Nr art: L29212
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 TH 200 001 mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
Parte montare: interior

▷▷▷ Cap de bara
MONROE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MONROE
MONROE
Nr art: L29103
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 M 096 448 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: punte fata
Dimensiune conus: 14 mm
Filet int.: 16x1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
MONROE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MONROE
MONROE
Nr art: L29104
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 M 096 448 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: punte fata
Dimensiune conus: 14 mm
Filet int.: 16x1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
MONROE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MONROE
MONROE
Nr art: L29105
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 M 096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70 S 002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 16,3 mm

▷▷▷ Cap de bara
MONROE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MONROE
MONROE
Nr art: L29106
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 M 096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70 S 002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 16,3 mm

▷▷▷ Cap de bara
MONROE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MONROE
MONROE
Nr art: L29127
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 S 002 792 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18,3 mm
Filet int.: 16x1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
MONROE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MONROE
MONROE
Nr art: L29128
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70 SH 200 000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 SX 140 000 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18,3 mm
Filet int.: 16x1,5 mm


logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 041117B
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T199999 mm
Parte montare: stanga
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 290 mm
Masa: 0,65 mm


logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 041117B
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T199999 mm
Parte montare: stanga
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 290 mm
Masa: 0,65 mm


logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 041118B
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr. de cabina: 70T199999 mm
Parte montare: stanga
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 290 mm
Masa: 0,75 mm


logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 041118B
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr. de cabina: 70T199999 mm
Parte montare: stanga
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 290 mm
Masa: 0,75 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 040766B
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: deasupra
Parte montare: punte fata
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 86 mm
Masa: 0,33 mm
Dimensiune conus: 12,8 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 040767B
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: deasupra
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0,4 mm
Dimensiune conus: 12,8 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 040768B
Cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0,44 mm
Dimensiune conus: 14,8 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 040769B
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0,42 mm
Dimensiune conus: 14,8 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 040770B
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0,49 mm
Dimensiune conus: 15 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo BENDIX
BENDIX
Nr art: 040771B
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0,5 mm
Dimensiune conus: 15 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm


logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR2888S
EAN: 50 16593 36444 8
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70T.199999 mm
Parte montare:


logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR2888S
EAN: 50 16593 36444 8
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70T.199999 mm
Parte montare:


logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR2889S
EAN: 50 16593 36445 5
Articulatie axiala, cap de bara
sau: pâna în AM: 12/1995 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70T.199999 mm
Pâna la nr.sas.: 70T.199999 mm
Parte montare: Parte montare:


logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR2889S
EAN: 50 16593 36445 5
Articulatie axiala, cap de bara
sau: pâna în AM: 12/1995 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70T.199999 mm
Pâna la nr.sas.: 70T.199999 mm
Parte montare: Parte montare:


logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR2889S
EAN: 50 16593 36445 5
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T.200001 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR2775S
EAN: 50 16593 28294 0
Cap de bara
pâna în AM: 07/1991 mm
Pâna la nr.sas.: 70M096448 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR2776S
EAN: 50 16593 28314 5
Cap de bara
pâna în AM: 07/1991 mm
Pâna la nr.sas.: 70M096448 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR2777S
EAN: 50 16593 28315 2
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1991 mm
pâna în AM: 07/1994 mm
De la nr.sas.: 70M096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S.002791 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR2782S
EAN: 50 16593 28506 4
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1991 mm
pâna în AM: 07/1994 mm
De la nr.sas.: 70M096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S.002791 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR3023S
EAN: 50 16593 42196 7
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S.002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T.199999 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR3024S
EAN: 50 16593 42198 1
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S.002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T.199999 mm
Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR3219S
EAN: 50 16593 58128 9
Premium Kit+ Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T.200001 mm
Parte montare: cu material de prindere

▷▷▷ Cap de bara

logo QUINTON HAZELL
QUINTON HAZELL
Nr art: QR3220S
EAN: 50 16593 58129 6
Premium Kit+ Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T.200001 mm
Parte montare: cu material de prindere


logo PEX
PEX
Nr art: 12.06.097
EAN: 40 01665 07453 1
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: Parte montare: punte fata
Lungime: 307 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo PEX
PEX
Nr art: 12.02.241
EAN: 40 01665 06538 6
Cap de bara
Parte montare: Axa fata dreapta
Masa: 0,392 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo PEX
PEX
Nr art: 12.02.242
EAN: 40 01665 06539 3
Cap de bara
Parte montare: Axa fata stanga
Masa: 0,392 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4903
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4903
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4224
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4224
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4224
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4227
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4227
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4227
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4451
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4451
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4451
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4452
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4452
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4452
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4620
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4620
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4620
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4621
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4621
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4621
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4856
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

▷▷▷ Cap de bara
BORG & BECK Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo BORG & BECK
BORG & BECK
Nr art: BTR4857
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

DELPHI Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TA1882
EAN: 50 12759 28928 0
Articulatie axiala, cap de bara
sau: pâna în AM: 12/1995 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare:

DELPHI Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TA2019
EAN: 50 12759 28743 9
Articulatie axiala, cap de bara
sau: sau: sau: incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70T 200 000 mm

▷▷▷ Cap de bara
DELPHI Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TA1556
EAN: 50 12759 93404 3
Cap de bara
pâna în AM: 07/1991 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096 448 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1.5 mm
cu filet pe dreapta
cu filet interior

▷▷▷ Cap de bara
DELPHI Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TA1557
EAN: 50 12759 93079 3
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1991 mm
pâna în AM: 07/1994 mm
De la nr.sas.: 70M 096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1.5 mm
cu filet pe dreapta
cu filet interior

▷▷▷ Cap de bara
DELPHI Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TA1558
EAN: 50 12759 93080 9
Cap de bara
pâna în AM: 07/1991 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096 448 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1.5 mm
cu filet pe dreapta
cu filet interior

▷▷▷ Cap de bara
DELPHI Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TA1572
EAN: 50 12759 93088 5
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1991 mm
pâna în AM: 07/1994 mm
De la nr.sas.: 70M 096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1.5 mm
cu filet pe dreapta
cu filet interior

▷▷▷ Cap de bara
DELPHI Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TA1640
EAN: 50 12759 08992 7
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1994 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1.5 mm
cu filet pe dreapta
cu filet interior

▷▷▷ Cap de bara
DELPHI Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DELPHI
DELPHI
Nr art: TA1641
EAN: 50 12759 08993 4
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1994 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1.5 mm
cu filet pe dreapta
cu filet interior

METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 51004202
EAN: 80 33088 02267 3
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 08/1994 mm
Pâna la nr.sas.: 70T-199000 mm
Parte montare:

METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 51004202
EAN: 80 33088 02267 3
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1994 mm
De la nr.sas.: 70T-19900 mm
Parte montare: Parte montare:

METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 51004301
EAN: 80 33088 02268 0
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 08/1994 mm
Pâna la nr.sas.: 70T-199000 mm
Parte montare: Axa fata stanga

METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 51005318
EAN: 80 33088 02476 9
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara
METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 54004402
EAN: 80 33088 02443 1
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune conus: 18 mm

▷▷▷ Cap de bara
METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 54004501
EAN: 80 33088 02444 8
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune conus: 18 mm

▷▷▷ Cap de bara
METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 54006402
EAN: 42 50032 42977 5
Cap de bara
pâna în AM: 08/1991 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune conus: 14 mm

▷▷▷ Cap de bara
METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 54006501
EAN: 42 50032 42976 8
Cap de bara
pâna în AM: 08/1991 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune conus: 14 mm

▷▷▷ Cap de bara
METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 54007002
EAN: 80 33088 05981 5
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

▷▷▷ Cap de bara
METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 54007101
EAN: 80 33088 05982 2
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara
METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 54008902
EAN: 80 33088 02284 0
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1991 mm
pâna în AM: 08/1994 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune conus: 16 mm

▷▷▷ Cap de bara
METZGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo METZGER
METZGER
Nr art: 54009001
EAN: 80 33088 02285 7
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1991 mm
pâna în AM: 08/1994 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune conus: 16 mm


logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 32157
EAN: 40 27816 32157 6
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: Axa fata ambele parti
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M 14 x 1,5 mm
Filet ext.: M 16 x 1,5 mm
Deschidere: 24 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 10582
EAN: 40 27816 10582 4
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: Axa fata stanga
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 10583
EAN: 40 27816 10583 1
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 10584
EAN: 40 27816 10584 8
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 10585
EAN: 40 27816 10585 5
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 10586
EAN: 40 27816 10586 2
Cap de bara
AF: 01/1991 mm
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 10587
EAN: 40 27816 10587 9
Cap de bara
AF: 01/1991 mm
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata stanga
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 10887
EAN: 40 27816 10887 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FEBI BILSTEIN
FEBI BILSTEIN
Nr art: 10888
EAN: 40 27816 10888 7
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: Axa fata stanga
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

TRISCAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 29209
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 S 200 000 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: interior

TRISCAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 29210
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 S 200 000 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: interior

TRISCAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 29212
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 TH 200 001 mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
Parte montare: interior

▷▷▷ Cap de bara
TRISCAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 29103
EAN: 57 09147 12912 8
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 M 096 448 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: punte fata
Dimensiune conus: 14 mm
Filet int.: 16x1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRISCAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 29104
EAN: 57 09147 12913 5
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 M 096 448 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: punte fata
Dimensiune conus: 14 mm
Filet int.: 16x1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRISCAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 29105
EAN: 57 09147 12914 2
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 M 096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70 S 002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 16,3 mm

▷▷▷ Cap de bara
TRISCAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 29106
EAN: 57 09147 12915 9
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 M 096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70 S 002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 16,3 mm

▷▷▷ Cap de bara
TRISCAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 29127
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 S 002 792 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18,3 mm
Filet int.: 16x1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRISCAN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRISCAN
TRISCAN
Nr art: 8500 29128
Cap de bara
pâna în AM: 05/2000 mm
De la nr.sas.: 70 S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70 SH 200 000 mm
Pâna la nr.sas.: 70 SX 140 000 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18,3 mm
Filet int.: 16x1,5 mm


logo NK
NK
Nr art: 5034740
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 14x1,5 mm
cu filet pe dreapta


logo NK
NK
Nr art: 5034741
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 14x1,5 mm
cu filet pe dreapta


logo NK
NK
Nr art: 5034741
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 14x1,5 mm
cu filet pe dreapta


logo NK
NK
Nr art: 5034741
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 14x1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo NK
NK
Nr art: 5034738
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1991 mm
pâna în AM: 08/1994 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 16 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo NK
NK
Nr art: 5034739
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1991 mm
pâna în AM: 08/1994 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 16 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo NK
NK
Nr art: 5034749
Cap de bara
pâna în AM: 08/1991 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo NK
NK
Nr art: 5034750
Cap de bara
pâna în AM: 08/1991 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo NK
NK
Nr art: 5034751
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo NK
NK
Nr art: 5034752
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo NK
NK
Nr art: 5034767
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo NK
NK
Nr art: 5034768
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta


logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: EL1068
EAN: 40 31185 21080 5
Articulatie axiala, cap de bara
varianta HD:


logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G2-692
EAN: 40 31185 92692 8
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T199999 mm
Parte montare: pe ambele parti
Parte montare: punte fata


logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G2-693
EAN: 40 31185 92693 5
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr. de cabina: 70T199999 mm
Parte montare: pe ambele parti
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara

logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G1-1011
EAN: 40 31185 28354 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara

logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G1-1012
EAN: 40 31185 28355 7
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara

logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G1-828
EAN: 40 31185 91828 2
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara

logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G1-829
EAN: 40 31185 91829 9
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara

logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G1-830
EAN: 40 31185 91830 5
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara

logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G1-831
EAN: 40 31185 91831 2
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara

logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G1-832
EAN: 40 31185 91832 9
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara

logo OPTIMAL
OPTIMAL
Nr art: G1-833
EAN: 40 31185 91833 6
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata

MAPCO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 49764
EAN: 40 43605 06615 2
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
Lungime: 276 mm
Dimensiune filet: M14x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
MAPCO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 19859
EAN: 40 43605 02320 9
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune conus: 13 mm
Filet int.: M16x1,50 mm

▷▷▷ Cap de bara
MAPCO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 19866
EAN: 40 43605 02327 8
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune conus: 15 mm
Filet int.: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
MAPCO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 19867
EAN: 40 43605 02328 5
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune filet: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
MAPCO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 19873
EAN: 40 43605 02336 0
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T199999 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune conus: 14,7 mm
Filet int.: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
MAPCO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 19880
EAN: 40 43605 02344 5
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Filet int.: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
MAPCO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 19882
EAN: 40 43605 02346 9
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 08/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T199999 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
R: 18 mm
Filet int.: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
MAPCO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 59814
EAN: 40 43605 07473 7
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Filet int.: M16x1,5 RHT mm

▷▷▷ Cap de bara
MAPCO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MAPCO
MAPCO
Nr art: 59815
EAN: 40 43605 07474 4
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Filet int.: M16x1,5RHT mm

MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-AX-8015
Articulatie axiala, cap de bara
sau: Pâna la nr.sas.: 70-T199999 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T199999 mm
Parte montare: Parte montare:

MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-AX-8016
Articulatie axiala, cap de bara
sau: sau: sau: De la nr.sas.: 70-T200000 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T199999 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T199999 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T199999 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara
MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-ES-0368
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T200000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-ES-0369
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T200000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-ES-8000
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T199999 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-ES-8215
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M096448 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-ES-8216
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M096448 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S002791 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-ES-8217
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M096448 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-ES-8218
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M096448 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S002791 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
MOOG Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MOOG
MOOG
Nr art: VO-ES-8255
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T199999 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior

SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64230 A
EAN: 54 13978 13549 3
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002-792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199-999 mm
Parte montare: punte fata
Lungime: 391,5 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64230 A
EAN: 54 13978 13549 3
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: punte fata
Lungime: 391,5 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64231 A
EAN: 54 13978 13551 6
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: fata
Lungime: 392 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64231 A
EAN: 54 13978 13551 6
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200-000 -> mm
Parte montare: fata
Lungime: 392 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64231 A
EAN: 54 13978 13551 6
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002-792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199-999 mm
Parte montare: fata
Lungime: 392 mm
Dimensiune filet: MM14X1.5R mm

▷▷▷ Cap de bara
SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64230
EAN: 54 13978 13548 6
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 85 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 12,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64231
EAN: 54 13978 13550 9
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 85 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 12,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64232
EAN: 54 13978 13552 3
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 86 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 14,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64233
EAN: 54 13978 13553 0
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002-791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 86 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 14,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64234
EAN: 54 13978 13554 7
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002-792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199-999 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Spirala conica: 1/5 mm
Lungime: 86 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm

▷▷▷ Cap de bara
SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64235
EAN: 54 13978 13555 4
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002-792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199-999 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Spirala conica: 1/5 mm
Lungime: 86 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm

▷▷▷ Cap de bara
SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64236
EAN: 54 13978 16339 7
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200-000 -> mm
Parte montare: stanga
Spirala conica: 1/5 mm
Lungime: 88 mm
Dimensiune filet: FM16x1.5R mm
Dimensiune conus: 14,7 mm

▷▷▷ Cap de bara
SIDEM Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SIDEM
SIDEM
Nr art: 64237
EAN: 54 13978 16340 3
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200-000 -> mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Spirala conica: 1/5 mm
Lungime: 88 mm
Dimensiune filet: FM16X1.5R mm
Dimensiune conus: 15 mm


logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 030 8200
EAN: 40 40074 09610 9
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Parte montare:


logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 030 8318
EAN: 40 40074 08140 2
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 001 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 294 mm
pentru vehicule cu directie servoasistata
Dimensiune filet 1: M14x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M16x1,5 mm


logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 030 8322
EAN: 40 40074 12538 0
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 020 8201
EAN: 40 40074 06735 2
Cap de bara
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M12x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 020 8203/HD
EAN: 40 40074 63545 2
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 88 mm
Dimensiune filet 1: M12x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 020 8204/HD
EAN: 40 40074 63544 5
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 88 mm
Dimensiune filet 1: M12x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 020 8215
EAN: 40 40074 05704 9
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M12x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 020 8216
EAN: 40 40074 06733 8
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 020 8217
EAN: 40 40074 05052 1
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M12x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 020 8218
EAN: 40 40074 05006 4
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo MEYLE
MEYLE
Nr art: 116 020 8255
EAN: 40 40074 06380 4
Cap de bara
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M12x1,5 mm
Dimensiune filet 2: M16x1,5 mm

VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7518
EAN: 40 46001 36707 6
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200001 mm
Parte montare: Parte montare: punte fata
pentru vehicule cu directie servoasistata


logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-9565
Articulatie axiala, cap de bara
sau: sau: Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7029
EAN: 40 46001 18642 4
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7029
EAN: 40 46001 18642 4
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7030
EAN: 40 46001 18643 1
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7030
EAN: 40 46001 18643 1
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7031-1
EAN: 40 46001 28347 5
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7031-1
EAN: 40 46001 28347 5
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7032-1
EAN: 40 46001 28351 2
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7032-1
EAN: 40 46001 28351 2
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7033-1
EAN: 40 46001 28348 2
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199000 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7033-1
EAN: 40 46001 28348 2
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata stanga
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7034-1
EAN: 40 46001 28426 7
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199000 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7034-1
EAN: 40 46001 28426 7
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Axa fata dreapta
Dimensiune filet: M16 x 1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7148
EAN: 40 46001 26543 3
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200001 mm
Parte montare: Parte montare: stanga

▷▷▷ Cap de bara
VAICO Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VAICO
VAICO
Nr art: V10-7149
EAN: 40 46001 26544 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200001 mm
Parte montare: Parte montare: dreapta

KAMOKA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAMOKA
KAMOKA
Nr art: 99634225
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-M096448 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S002791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

DENCKERMANN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DENCKERMANN
DENCKERMANN
Nr art: D180179
EAN: 59 01225 72094 8
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti

▷▷▷ Cap de bara
DENCKERMANN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DENCKERMANN
DENCKERMANN
Nr art: D130030
EAN: 59 01225 71707 8
Cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga

▷▷▷ Cap de bara
DENCKERMANN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DENCKERMANN
DENCKERMANN
Nr art: D130039
EAN: 59 01225 71715 3
Cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta

▷▷▷ Cap de bara
DENCKERMANN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DENCKERMANN
DENCKERMANN
Nr art: D130058
EAN: 59 01225 71733 7
Cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune filet: M16X1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
DENCKERMANN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DENCKERMANN
DENCKERMANN
Nr art: D130060
EAN: 59 01225 71735 1
Cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune filet: M16X1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
DENCKERMANN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DENCKERMANN
DENCKERMANN
Nr art: D130064
EAN: 59 01225 71738 2
Cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
DENCKERMANN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DENCKERMANN
DENCKERMANN
Nr art: D130066
EAN: 59 01225 71740 5
Cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
DENCKERMANN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DENCKERMANN
DENCKERMANN
Nr art: D130095
EAN: 59 01225 71765 8
Cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: deasupra
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
DENCKERMANN Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DENCKERMANN
DENCKERMANN
Nr art: D130109
EAN: 59 01225 71779 5
Cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: deasupra
Parte montare: exterior

A.B.S. Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo A.B.S.
A.B.S.
Nr art: 240307
EAN: 87 17109 32788 5
Articulatie axiala, cap de bara
sau: incepand cu an fabricatie: 09/1990 mm
Cod motor: AAC mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara
A.B.S. Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo A.B.S.
A.B.S.
Nr art: 230528
EAN: 87 17109 32454 9
Cap de bara
Cod motor: AAC mm
Top model: 70E/70L/70M/7DC/7DE mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara
A.B.S. Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo A.B.S.
A.B.S.
Nr art: 230529
EAN: 87 17109 32455 6
Cap de bara
Cod motor: AAC mm
Top model: 70E/70L/70M/7DC/7DE mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare:

OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0601406
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: pe ambele parti
cu manseta poliuretan

OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0601412
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: fata
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara
OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0281405
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

▷▷▷ Cap de bara
OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0281407
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

▷▷▷ Cap de bara
OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0281411
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

▷▷▷ Cap de bara
OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0281413
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

▷▷▷ Cap de bara
OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0291405
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara
OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0291407
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara
OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0291411
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara
OCAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo OCAP
OCAP
Nr art: 0291413
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: Axa fata stanga


logo BIRTH
BIRTH
Nr art: AX1406
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: pe ambele parti
Lungime: 308 mm
Filet exterior 1: M 16x1,5 mm
Filet exterior 2: M 14x1,5 mm


logo BIRTH
BIRTH
Nr art: AX1412
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: pe ambele parti
Dimensiune filet: M14 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BIRTH
BIRTH
Nr art: RD1405
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70M096448 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Lungime: 84 mm
Filet int.: M 12x1,5 mm
Filet ext.: M 16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BIRTH
BIRTH
Nr art: RD1407
Cap de bara
De la nr.sas.: 70M096449 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Lungime: 90 mm
Filet int.: M 16x1,5 mm
Filet ext.: M 12x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BIRTH
BIRTH
Nr art: RD1413
Cap de bara
De la nr.sas.: 70T200000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Lungime: 90 mm
Filet int.: M 16x1,5 mm
Filet ext.: M 12x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BIRTH
BIRTH
Nr art: RS1405
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70M096448 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Lungime: 84 mm
Filet int.: M 16x1,5 mm
Filet ext.: M 12x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BIRTH
BIRTH
Nr art: RS1407
Cap de bara
De la nr.sas.: 70M096449 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Lungime: 90 mm
Filet int.: M 16x1,5 mm
Filet ext.: M 12x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo BIRTH
BIRTH
Nr art: RS1413
Cap de bara
De la nr.sas.: 70T200000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Lungime: 90 mm
Filet int.: M 16x1,5 mm
Filet ext.: M 12x1,5 mm

TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JAR550
EAN: 33 22937 91218 6
Articulatie axiala, cap de bara
sau: Parte montare: Parte montare:

TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JAR558
EAN: 33 22937 36443 5
Articulatie axiala, cap de bara
sau: sau: Parte montare: Parte montare: Parte montare:

TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JAR985
EAN: 33 22937 51314 7
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: pt. nr. OE: 701419804F mm
pt. nr. OE: 702419803D mm
cu acceasorii

▷▷▷ Cap de bara
TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JTE346
EAN: 33 22937 90674 1
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1,5 mm
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JTE358
EAN: 33 22937 90684 0
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1,5 mm
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JTE359
EAN: 33 22937 90685 7
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1,5 mm
Dimensiune conus: 16 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JTE360
EAN: 33 22937 90686 4
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JTE361
EAN: 33 22937 90687 1
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1,5 mm
Dimensiune conus: 16 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JTE362
EAN: 33 22937 90688 8
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JTF210
EAN: 33 22937 91251 3
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 18 mm
cu acceasorii

▷▷▷ Cap de bara
TRW Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRW
TRW
Nr art: JTF211
EAN: 33 22937 91252 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 18 mm
cu acceasorii


logo SWAG
SWAG
Nr art: 30 93 2157
EAN: 40 44688 56085 8
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: Axa fata ambele parti
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M 14 x 1,5 mm
Filet ext.: M 16 x 1,5 mm
Deschidere: 24 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo SWAG
SWAG
Nr art: 30 71 0009
EAN: 40 44688 50411 1
Cap de bara
AF: 01/1991 mm
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo SWAG
SWAG
Nr art: 30 71 0010
EAN: 40 44688 50412 8
Cap de bara
AF: 01/1991 mm
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata stanga
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo SWAG
SWAG
Nr art: 30 71 0011
EAN: 40 44688 50413 5
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo SWAG
SWAG
Nr art: 30 71 0012
EAN: 40 44688 50414 2
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo SWAG
SWAG
Nr art: 30 71 0013
EAN: 40 44688 50415 9
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo SWAG
SWAG
Nr art: 30 71 0014
EAN: 40 44688 50416 6
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: Axa fata stanga
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo SWAG
SWAG
Nr art: 30 71 0040
EAN: 40 44688 50428 9
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: Axa fata stanga
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo SWAG
SWAG
Nr art: 30 71 0041
EAN: 40 44688 50429 6
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm


logo FLENNOR
FLENNOR
Nr art: FL581-C
EAN: 40 30434 05173 2
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T199999 mm
Parte montare: pe ambele parti
Parte montare: punte fata
Lungime: 290 mm
Masa: 0.650 mm
Filet ext.: M16 x 1,50 RHT M mm


logo FLENNOR
FLENNOR
Nr art: FL582-C
EAN: 40 30434 12127 5
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr. de cabina: 70T199999 mm
Parte montare: pe ambele parti
Parte montare: punte fata
Lungime: 290 mm
Masa: 0.750 mm
Filet ext.: M16 x 1,50 RHT M mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FLENNOR
FLENNOR
Nr art: FL717-B
EAN: 40 30434 05477 1
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: deasupra
Parte montare: punte fata
Spirala conica: 1/10 mm
Lungime: 86 mm
Masa: 0.330 mm
Dimensiune conus: 12,8 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FLENNOR
FLENNOR
Nr art: FL718-B
EAN: 40 30434 05480 1
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: deasupra
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0,4 mm
Dimensiune conus: 12,8 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FLENNOR
FLENNOR
Nr art: FL720-B
EAN: 40 30434 05485 6
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0.420 mm
Dimensiune conus: 14,8 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FLENNOR
FLENNOR
Nr art: FL721-B
EAN: 40 30434 05488 7
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0.490 mm
Dimensiune conus: 15 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm
Filet ext.: M12 x 1,50 RHT M mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FLENNOR
FLENNOR
Nr art: FL722-B
EAN: 40 30434 12107 7
Cap de bara
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0,5 mm
Dimensiune conus: 15 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm
Filet ext.: M12 x 1,50 RHT M mm

▷▷▷ Cap de bara

logo FLENNOR
FLENNOR
Nr art: FL729-B
EAN: 40 30434 12108 4
Cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Masa: 0.440 mm
Dimensiune conus: 14,8 mm
Filet int.: M16 x 1,50 RHT F mm

SASIC Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SASIC
SASIC
Nr art: 9006867
EAN: 36 60872 34743 5
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Lungime: 298 mm
Filet int.: M 16x1.5 mm
Filet ext.: M 14x1.5 mm

SASIC Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SASIC
SASIC
Nr art: 9006868
EAN: 36 60872 34744 2
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Lungime: 298 mm
Filet int.: M 16x1.5 mm
Filet ext.: M 14x1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
SASIC Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SASIC
SASIC
Nr art: 9006621
EAN: 36 60872 33411 4
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70M096448 mm
pt. nr. OE: 701419812 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune filet: M16 X 1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
SASIC Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SASIC
SASIC
Nr art: 9006622
EAN: 36 60872 33412 1
Cap de bara
De la nr.sas.: 70M096449 mm
pt. nr. OE: 701419812A mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune filet: M16 X 1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
SASIC Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SASIC
SASIC
Nr art: 9006623
EAN: 36 60872 33413 8
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70M096448 mm
pt. nr. OE: 701419811A mm
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune filet: M16 X 1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
SASIC Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo SASIC
SASIC
Nr art: 9006624
EAN: 36 60872 33414 5
Cap de bara
De la nr.sas.: 70M096449 mm
pt. nr. OE: 701419811B mm
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune filet: M16 X 1.5 mm


logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS5506
EAN: 50 27049 23026 2
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
pâna în AM: 12/2002 mm
Parte montare:


logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS5506
EAN: 50 27049 23026 2
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS1222
EAN: 50 27049 18355 1
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
pâna în AM: 12/2002 mm
De la nr.sas.: 70T200001 mm
Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS1223
EAN: 50 27049 18356 8
Cap de bara
Var. Echip.: 18mm pin mm
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S.002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T.199999 mm
Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS1225
EAN: 50 27049 18358 2
Cap de bara
Var. Echip.: 14mm pin mm
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096 448 mm
Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS1226
EAN: 50 27049 18359 9
Cap de bara
Var. Echip.: 14mm pin mm
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096 448 mm
Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara
FAI AutoParts Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS2583
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
pâna în AM: 12/2002 mm
De la nr.sas.: 70T200001 mm
Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS902
EAN: 50 27049 16853 4
Cap de bara
Var. Echip.: 16mm pin mm
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S002791 mm
Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo FAI AutoParts
FAI AutoParts
Nr art: SS903
EAN: 50 27049 16854 1
Cap de bara
Var. Echip.: 16mm pin mm
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S002791 mm
Parte montare: Parte montare:

JP GROUP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo JP GROUP
JP GROUP
Nr art: 419350016
Articulatie axiala, cap de bara
sau: sau: pâna în AM: 08/1996 mm
Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara
JP GROUP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo JP GROUP
JP GROUP
Nr art: 419350007
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga

▷▷▷ Cap de bara
JP GROUP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo JP GROUP
JP GROUP
Nr art: 419350008
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga

▷▷▷ Cap de bara
JP GROUP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo JP GROUP
JP GROUP
Nr art: 419350009
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga

▷▷▷ Cap de bara
JP GROUP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo JP GROUP
JP GROUP
Nr art: 419350010
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga

▷▷▷ Cap de bara
JP GROUP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo JP GROUP
JP GROUP
Nr art: 419350011
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta

▷▷▷ Cap de bara
JP GROUP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo JP GROUP
JP GROUP
Nr art: 419350012
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta

▷▷▷ Cap de bara
JP GROUP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo JP GROUP
JP GROUP
Nr art: 419350013
Cap de bara
De la nr.sas.: 70S002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T199999 mm
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara
JP GROUP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo JP GROUP
JP GROUP
Nr art: 419350014
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: exterior
Parte montare: dreapta

KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 41-0052
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
Lungime: 310 mm
Filet ext.: M14X1,5 mm

KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 41-0301
Articulatie axiala, cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
Parte montare: punte fata
Lungime: 310 mm
Filet ext.: M14X1,5 mm

KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 41-0318
Articulatie axiala, cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: stanga
Parte montare: dreapta

▷▷▷ Cap de bara
KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 43-0164
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara
KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 43-0178
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Filet int.: M16X1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 43-0205
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 86 mm
Filet int.: M16X1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 43-0285
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 86 mm
Filet int.: M16X1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 43-0316
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
Lungime: 85 mm
Filet int.: M16X1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 43-0332
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
Lungime: 86 mm
Filet int.: M16X1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 43-0338
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199999 mm
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
Lungime: 86 mm
Filet int.: M16X1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
KAGER Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo KAGER
KAGER
Nr art: 43-0575
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200000 mm
Parte montare: Parte montare: punte fata


logo sbs
sbs
Nr art: 19065034740
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 14x1,5 mm
cu filet pe dreapta


logo sbs
sbs
Nr art: 19065034741
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 14x1,5 mm
cu filet pe dreapta


logo sbs
sbs
Nr art: 19065034741
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 14x1,5 mm
cu filet pe dreapta


logo sbs
sbs
Nr art: 19065034741
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 14x1,5 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo sbs
sbs
Nr art: 19065034738
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1991 mm
pâna în AM: 08/1994 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 16 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo sbs
sbs
Nr art: 19065034739
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1991 mm
pâna în AM: 08/1994 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 16 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo sbs
sbs
Nr art: 19065034749
Cap de bara
pâna în AM: 08/1991 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo sbs
sbs
Nr art: 19065034750
Cap de bara
pâna în AM: 08/1991 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 14 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo sbs
sbs
Nr art: 19065034751
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo sbs
sbs
Nr art: 19065034752
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 09/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo sbs
sbs
Nr art: 19065034767
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo sbs
sbs
Nr art: 19065034768
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 92-00956
EAN: 84 35130 30908 2
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Lungime: 298 mm
Masa: 0,67 mm
Filet exterior 1: M14x1,5 mm
Filet exterior 2: M16x1,5 mm

RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 92-00956
EAN: 84 35130 30908 2
Articulatie axiala, cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
Parte montare: Lungime: 298 mm
Masa: 0,67 mm
Filet exterior 1: M14x1,5 mm
Filet exterior 2: M16x1,5 mm

RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 92-00962
EAN: 84 35130 30910 5
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: Lungime: 298 mm
Masa: 0,67 mm
Filet exterior 1: M14x1,5 mm
Filet exterior 2: M16x1,5 mm

RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 92-00962
EAN: 84 35130 30910 5
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: Lungime: 298 mm
Masa: 0,67 mm
Filet exterior 1: M14x1,5 mm
Filet exterior 2: M16x1,5 mm

RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 92-00962
EAN: 84 35130 30910 5
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: Lungime: 298 mm
Masa: 0,67 mm
Filet exterior 1: M14x1,5 mm
Filet exterior 2: M16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 91-00958-1
EAN: 84 35130 30425 4
Cap de bara
pâna în AM: 07/1994 mm
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 85 mm
Masa: 0,38 mm
Filet exterior 2: M12x1.5 mm
Filet interior 1: M16x1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 91-00958-2
EAN: 84 35130 30426 1
Cap de bara
pâna în AM: 07/1994 mm
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 85 mm
Masa: 0,38 mm
Filet exterior 2: M12x1.5 mm
Filet interior 1: M16x1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 91-00959-1
EAN: 84 35130 30427 8
Cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 85 mm
Masa: 0,39 mm
Filet exterior 2: M12x1.5 mm
Filet interior 1: M16x1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 91-00959-2
EAN: 84 35130 30428 5
Cap de bara
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 85 mm
Masa: 0,39 mm
Filet exterior 2: M12x1.5 mm
Filet interior 1: M16x1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 91-90901-1
EAN: 84 35130 30764 4
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 07/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 85 mm
Masa: 0,4 mm
Filet exterior 2: M12x1.5 mm
Filet interior 1: M16x1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 91-90901-2
EAN: 84 35130 30765 1
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 07/1994 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 85 mm
Masa: 0,4 mm
Filet exterior 2: M12x1.5 mm
Filet interior 1: M16x1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 91-90922-1
EAN: 84 35130 30768 2
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 90 mm
Masa: 0,43 mm
Filet exterior 2: M12x1.5 mm
Filet interior 1: M16x1.5 mm

▷▷▷ Cap de bara
RTS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo RTS
RTS
Nr art: 91-90922-2
EAN: 84 35130 33476 3
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 90 mm
Masa: 0,43 mm
Filet exterior 2: M12x1.5 mm
Filet interior 1: M16x1.5 mm


logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 69-0377
Articulatie axiala, cap de bara
sau: sau: Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 000 mm
Parte montare: Parte montare: Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 69-0065
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 69-0069
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Parte montare: Dimensiune filet: 16x1,5 mm
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 69-0137
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M 12x1,5 mm mm
Dimensiune filet 2: M 16x1,5 mm mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 69-0138
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M 12x1,5 mm mm
Dimensiune filet 2: M 16x1,5 mm mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 69-0139
Cap de bara
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M 12x1,5 mm mm
Dimensiune filet 2: M 16x1,5 mm mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 69-0140
Cap de bara
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M 12x1,5 mm mm
Dimensiune filet 2: M 16x1,5 mm mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 69-0141
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M 12x1,5 mm mm
Dimensiune filet 2: M 16x1,5 mm mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MAXGEAR
MAXGEAR
Nr art: 69-0142
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta
Lungime: 85 mm
cu filet pe dreapta
Dimensiune filet 1: M 12x1,5 mm mm
Dimensiune filet 2: M 16x1,5 mm mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4255
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4275
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4903
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4903
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T 200 000 mm
Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4224
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4224
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4224
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4227
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4227
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4227
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
Pâna la nr.sas.: 70M 096.448 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4451
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4451
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4451
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4452
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4452
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70R 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4452
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70M 096.449 mm
Pâna la nr.sas.: 70S 002 791 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4620
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4620
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4620
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4621
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4621
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 000 001 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4621
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 12/1990 mm
pâna în AM: 12/1995 mm
De la nr.sas.: 70S 002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70T 199 999 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4856
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

▷▷▷ Cap de bara
FIRST LINE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FIRST LINE
FIRST LINE
Nr art: FTR4857
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
De la nr.sas.: 70T 200 000 mm
Parte montare: Parte montare: Sarcina: 1000 mm
Sarcina: 1100 mm
Sarcina: 1200 mm
Sarcina: 800 mm

VEMA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo VEMA
VEMA
Nr art: 22673
Articulatie axiala, cap de bara


logo DITAS
DITAS
Nr art: A2-5739
Articulatie axiala, cap de bara
Cod motor: * AAC * mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M14x1,5 mm
Filet ext.: M16x1,5 mm
Deschidere: 24 mm


logo DITAS
DITAS
Nr art: D2-3708
Articulatie axiala, cap de bara
Cod motor: * AAC * mm
Parte montare: Axa fata ambele parti
nr.buc. necesare: 2 mm
Filet ext.: M14x1,5 mm
Filet ext.: M16x1,5 mm
Deschidere: 24 mm

▷▷▷ Cap de bara
DITAS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DITAS
DITAS
Nr art: A2-3022
Cap de bara
De la nr.sas.: * 70-M-096 449 * mm
Pâna la nr.sas.: * 70-S-002 791 * mm
Cod motor: * AAC * mm
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M16x1,5 mm
Filet ext.: M12x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
DITAS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DITAS
DITAS
Nr art: A2-3023
Cap de bara
De la nr.sas.: * 70-M-096 449 * mm
Pâna la nr.sas.: * 70-S-002 791 * mm
Cod motor: * AAC * mm
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M16x1,5 mm
Filet ext.: M12x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
DITAS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DITAS
DITAS
Nr art: A2-3024
Cap de bara
De la nr.sas.: * 70-S-002 792 * mm
Pâna la nr.sas.: * 70-T-199 999 * mm
Cod motor: * AAC * mm
Parte montare: dreapta
Parte montare: punte fata
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M16x1,5 mm
Filet ext.: M12x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
DITAS Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo DITAS
DITAS
Nr art: A2-3025
Cap de bara
De la nr.sas.: * 70-S-002 792 * mm
Pâna la nr.sas.: * 70-T-199 999 * mm
Cod motor: * AAC * mm
Parte montare: stanga
Parte montare: punte fata
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M16x1,5 mm
Filet ext.: M12x1,5 mm

FRAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FRAP
FRAP
Nr art: 1257
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1991 mm
pâna în AM: 12/1996 mm
De la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M 16x1,5 mm
Dimensiune filet: M 14x1,5 mm
Parte montare: punte fata

FRAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FRAP
FRAP
Nr art: 2235
Articulatie axiala, cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1996 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M 16x1,5 mm
Dimensiune filet: M 14x1,5 mm
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara
FRAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FRAP
FRAP
Nr art: 1255
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1991 mm
pâna în AM: 12/1996 mm
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M 16x1,5 mm
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara
FRAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FRAP
FRAP
Nr art: 1256
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1991 mm
pâna în AM: 12/1996 mm
Pâna la nr.sas.: 70-M-096448 mm
Parte montare: Dimensiune filet: M 16x1,5 mm
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara
FRAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FRAP
FRAP
Nr art: 1688
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1991 mm
pâna în AM: 12/1996 mm
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-R-200000 mm
Parte montare: Spirala conica: 1:10 mm
Dimensiune filet: M 16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
FRAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FRAP
FRAP
Nr art: 1689
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1991 mm
pâna în AM: 12/1996 mm
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-R-200000 mm
Parte montare: Spirala conica: 1:10 mm
Dimensiune filet: M 16x1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
FRAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FRAP
FRAP
Nr art: 2230
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1991 mm
De la nr.sas.: 70-S-000001 mm
Parte montare: Spirala conica: 1:5 mm
Dimensiune filet: M 16x1,5 mm
Parte montare: punte fata

▷▷▷ Cap de bara
FRAP Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo FRAP
FRAP
Nr art: 2231
Cap de bara
incepand cu an fabricatie: 01/1991 mm
De la nr.sas.: 70-S-000001 mm
Parte montare: Spirala conica: 1:5 mm
Dimensiune filet: M 16x1,5 mm
Parte montare: punte fata


logo FORTUNE LINE
FORTUNE LINE
Nr art: FZ2692
Articulatie axiala, cap de bara
Parte montare: fata
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara

logo FORTUNE LINE
FORTUNE LINE
Nr art: FZ1828
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara

logo FORTUNE LINE
FORTUNE LINE
Nr art: FZ1829
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo FORTUNE LINE
FORTUNE LINE
Nr art: FZ1830
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara

logo FORTUNE LINE
FORTUNE LINE
Nr art: FZ1831
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

▷▷▷ Cap de bara
TRUCKTEC AUTOMOTIVE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
Nr art: 07.37.037
EAN: 40 38081 27729 1
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Cod motor: AAC mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
TRUCKTEC AUTOMOTIVE Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
Nr art: 07.37.038
EAN: 40 38081 27730 7
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Cod motor: AAC mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
nr.buc. necesare: 1 mm
Filet int.: M 16 x 1,5 mm
Filet ext.: M 12 x 1,5 mm

▷▷▷ Cap de bara
MGA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MGA
MGA
Nr art: DR7454
EAN: 33 29581 21284 6
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 12,8 mm
Filet ext.: M12 mm

▷▷▷ Cap de bara
MGA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MGA
MGA
Nr art: DR7455
EAN: 33 29581 21285 3
Cap de bara
De la nr.sas.: 70ZM-096449 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 14,9 mm
Filet ext.: M12 mm

▷▷▷ Cap de bara
MGA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MGA
MGA
Nr art: DR7456
EAN: 33 29581 21286 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 16 mm
Filet ext.: M12 mm

▷▷▷ Cap de bara
MGA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MGA
MGA
Nr art: DR7457
EAN: 33 29581 21287 7
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 16 mm
Filet ext.: M12 mm

▷▷▷ Cap de bara
MGA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MGA
MGA
Nr art: DR8454
EAN: 33 29581 21382 9
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-M-096 448 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 12,8 mm
Filet ext.: M12 mm

▷▷▷ Cap de bara
MGA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MGA
MGA
Nr art: DR8455
EAN: 33 29581 21383 6
Cap de bara
De la nr.sas.: 70ZM-096449 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 14,9 mm
Filet ext.: M12 mm

▷▷▷ Cap de bara
MGA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MGA
MGA
Nr art: DR8456
EAN: 33 29581 21384 3
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Pâna la nr.sas.: 70-T-199 999 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 16 mm
Filet ext.: M12 mm

▷▷▷ Cap de bara
MGA Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MGA
MGA
Nr art: DR8457
EAN: 33 29581 21385 0
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: Dimensiune conus: 16 mm
Filet ext.: M12 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo TOPRAN
TOPRAN
Nr art: 104 071
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara

logo TOPRAN
TOPRAN
Nr art: 107 254
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096449 mm
Pâna la nr.sas.: 70-S-002791 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo TOPRAN
TOPRAN
Nr art: 107 529
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Parte montare: stanga
Parte montare: Axa fata stanga

▷▷▷ Cap de bara

logo TOPRAN
TOPRAN
Nr art: 107 531
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002792 mm
Parte montare: Axa fata dreapta

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190811701B
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190811701B
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190811701B
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190811701B
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190811701C
Cap de bara
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190811701C
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190811701C
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190811701E
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-2-049 000* mm
Pâna la nr.sas.: 70-2X042 000* mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190811701E
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-2-049 001* mm
De la nr.sas.: 70-2X042 001* mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190812701A
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190812701A
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190812701A
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-M-096 449 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190812701A
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-S-002 791 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190812701B
Cap de bara
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190812701B
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190812701B
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-S-002 792 mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190812701D
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-2-049 001* mm
De la nr.sas.: 70-2X042 001* mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo AUTOMEGA
AUTOMEGA
Nr art: 304190812701D
Cap de bara
Pâna la nr.sas.: 70-2-049 000* mm
Pâna la nr.sas.: 70-2X042 000* mm
Parte montare:

▷▷▷ Cap de bara

logo MASTER-SPORT
MASTER-SPORT
Nr art: 10274-PCS-MS
Cap de bara
Parte montare: Axa fata stanga
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara

logo MASTER-SPORT
MASTER-SPORT
Nr art: 10275-PCS-MS
Cap de bara
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: exterior
Dimensiune filet: 18 mm

▷▷▷ Cap de bara
MASTER-SPORT Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MASTER-SPORT
MASTER-SPORT
Nr art: 10284-PCS-MS
Cap de bara
Parte montare: Axa fata dreapta
Parte montare: exterior

▷▷▷ Cap de bara
MASTER-SPORT Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MASTER-SPORT
MASTER-SPORT
Nr art: 10286-PCS-MS
Cap de bara
Parte montare: fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 14 mm

▷▷▷ Cap de bara

logo MASTER-SPORT
MASTER-SPORT
Nr art: 14549-PCS-MS
Cap de bara
Parte montare: punte fata
Parte montare: exterior
Parte montare: stanga
Dimensiune conus: 18 mm

▷▷▷ Cap de bara
MASTER-SPORT Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MASTER-SPORT
MASTER-SPORT
Nr art: 17674-PCS-MS
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: stanga
Parte montare: exterior
Dimensiune conus: 18 mm
cu filet pe dreapta
cu acceasorii

▷▷▷ Cap de bara
MASTER-SPORT Piese bielete directie VW TRANSPORTER T4 platou sasiu 70XD 2 0
logo MASTER-SPORT
MASTER-SPORT
Nr art: 17675-PCS-MS
Cap de bara
De la nr.sas.: 70-T-200 000 mm
Parte montare: punte fata
Parte montare: dreapta
Parte montare: exterior
cu filet pe dreapta
cu acceasorii